Przedłużanie rzęs

Wykonujemy przedłużanie rzęs metodą "ekspresową", tzw. Blink Express oraz metodą 1:1. Koszt usługi to 80 zł, 100 zł lub 120 zł. Czas zabiegu: ok. 60 minut przy metodzie ekspresowej, do 3 godz przy metodzie 1:1/3D.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ BLINK EXPRESS

Na czym polega przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą Blink?

Zabieg ten daje wachlarz gęstych i długich rzęs bez czasochłonnego oddzielania i doklejania każdej rzęsy. Do zabiegu wykonuje się takie same rzęsy, jakie przy usłudze 1:1, ale klej i metoda aplikacji jest inna. Rzęsy posiadają różne długości i skręty.

 

Czym różnią się rzęsy Blink od rzęs 1:1?

Metody te różni technika aplikacji, czas zabiegu i użyty klej. Podczas usługi można siedzieć i nie trzeba zamykać oczu, co jest dla niektórych Pań bardzo atrakcyjne. Klej bez oparów (dla oczu wrażliwych) pozwala na pozostawienie półprzymkniętych powiek, a pozycja siedząca sprawdza się podczas wykonywania zabiegu u osób, które np. nie lubią leżeć nieruchomo przez 2 godziny.

Inne różnice są takie, że rzęs tych się NIE rozczesuje i NIE uzupełnia. Po okresie 2-3 tygodni rzęsy można usunąć i od razu zaaplikować kolejne. 

 

Jak zdjąć rzęsy?

Aby bezpiecznie usunąć stylizację należy zaaplikować specjalny remover. Po kilku minutach wiązania kleju zaczynają się rozpuszczać i następuje oddzielenie rzęsy naturalnej od rzęsy sztucznej. Zabieg trwa ok. 15 minut. Jeżeli zdecydujesz się od razu na ponowną aplikację, zdjęcie jest gratis, czyli płacisz 80 zł.

 

Czy przedłużanie rzęs niszczy je?

Zacznę od tego, co niszczy rzęsy:

-zbyt długie noszenie stylizacji, czyli np. zamiast umówić się po 3 tygodniach na usunięcie sztucznych rzęs, czekasz 4-5 tygodni. Podczas tych 2 tygodni Twoje naturalne rzęsy są nadmiernie obciążone i zaczynają wypadać.

-szarpanie i tarcie wacikami - jeżeli malujesz oczy, to powieki należy zmywać gazikiem lub patyczkiem nasączonym w płynie micelarnym/beztłuszczowym płynie do demakijażu oczu, a same rzęsy najlepiej zmywać czystą wodą. Waciki i wata mogą "ciągnąć" rzęsy, dlatego najlepszy będzie gazik. Niektóre klientki zmywają brzeg powieki patyczkiem do uszu.

Podczas zdejmowania stylizacji z reguły wypada kilka rzęs naturalnych (1-3 szt). Jest to naturalne i nie trzeba się tym martwić. Staram się zaproponować optymalną długość i gęstość rzęs, aby współgrała z rzęsami naturalnymi i nie obciążyła ich nadmiernie.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1

Przedłużenie rzęs metodą 1:1 polega na przyklejeniu jednej rzęsy syntetycznej z dodatkiem jedwabiu do jednej rzęsy naturalnej. Zabieg jest bardziej pracochłonny i co za tym idzie, także czasochłonny. Rzęsy przedłużone metodą 1:1 należy uzupełniać co 3-4 tygodnie, co pozwoli cieszyć się nimi na dłużej. Jeżeli potrzebujesz efektu długich i gęstych rzęs jednorazowo, lepiej wybrać metodę ekspresową. 

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 3d

Ta metoda różni się od metody 1:1 tym, że do każdej naturalnej rzęsy są doklejane aż 3 rzęsy (zamiast jednej), jednak aby stylizacja była lekka i zbytnio nie obciążyła naturalnych rzęs, grubość rzęs syntetycznych jest duża mniejsza. Przykładowo przy metodzie 1:1 pracujemy na rzęsach o grubości 0,15-0,20, a przy metodzie 3D zamiast jednej rzęsy 0,20 doklejamy 3 rzęsy o grubości 0,05 każda.