Przedłużanie rzęs

Wykonujemy przedłużanie rzęs metodą "ekspresową", tzw. Blink Express oraz metodą 1:1. Koszt usługi to 80 zł, 100 zł lub 120 zł. Czas zabiegu: ok. 60 minut przy metodzie ekspresowej, do 3 godz przy metodzie 1:1/3D.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ BLINK EXPRESS

Na czym polega przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą Blink?

Zabieg ten daje wachlarz gęstych i długich rzęs bez czasochłonnego oddzielania i doklejania każdej rzęsy. Do zabiegu wykonuje się takie same rzęsy, jakie przy usłudze 1:1, ale klej i metoda aplikacji jest inna. Rzęsy posiadają różne długości i skręty.

 

Czym różnią się rzęsy Blink od rzęs 1:1?

Metody te różni technika aplikacji, czas zabiegu i użyty klej. Podczas usługi można siedzieć i nie trzeba zamykać oczu, co jest dla niektórych Pań bardzo atrakcyjne. Klej bez oparów (dla oczu wrażliwych) pozwala na pozostawienie półprzymkniętych powiek, a pozycja siedząca sprawdza się podczas wykonywania zabiegu u osób, które np. nie lubią leżeć nieruchomo przez 2 godziny.

Inne różnice są takie, że rzęs tych się NIE rozczesuje i NIE uzupełnia. Po okresie 2-3 tygodni rzęsy można usunąć i od razu zaaplikować kolejne. 

 

Jak zdjąć rzęsy?

Aby bezpiecznie usunąć stylizację należy zaaplikować specjalny remover. Po kilku minutach wiązania kleju zaczynają się rozpuszczać i następuje oddzielenie rzęsy naturalnej od rzęsy sztucznej. Zabieg trwa ok. 15 minut i kosztuje 10 zł. Jeżeli zdecydujesz się od razu na ponowną aplikację, zdjęcie jest gratis, czyli płacisz 80 zł.

 

Czy przedłużanie rzęs niszczy je?

Zacznę od tego, co niszczy rzęsy:

-zbyt długie noszenie stylizacji, czyli np. zamiast umówić się po 3 tygodniach na usunięcie sztucznych rzęs, czekasz 4-5 tygodni. Podczas tych 2 tygodni Twoje naturalne rzęsy są nadmiernie obciążone i zaczynają wypadać.

-szarpanie i tarcie wacikami - jeżeli malujesz oczy, to powieki należy zmywać gazikiem lub patyczkiem nasączonym w płynie micelarnym/beztłuszczowym płynie do demakijażu oczu, a same rzęsy najlepiej zmywać czystą wodą. Waciki i wata mogą "ciągnąć" rzęsy, dlatego najlepszy będzie gazik. Niektóre klientki zmywają brzeg powieki patyczkiem do uszu.

Podczas zdejmowania stylizacji z reguły wypada kilka rzęs naturalnych (1-3 szt). Jest to naturalne i nie trzeba się tym martwić. Staram się zaproponować optymalną długość i gęstość rzęs, aby współgrała z rzęsami naturalnymi i nie obciążyła ich nadmiernie.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1

Przedłużenie rzęs metodą 1:1 polega na przyklejeniu jednej rzęsy syntetycznej z dodatkiem jedwabiu do jednej rzęsy naturalnej. Zabieg jest bardziej pracochłonny i co za tym idzie, także czasochłonny. Rzęsy przedłużone metodą 1:1 należy uzupełniać co 3-4 tygodnie, co pozwoli cieszyć się nimi na dłużej. Jeżeli potrzebujesz efektu długich i gęstych rzęs jednorazowo, lepiej wybrać metodę ekspresową. 

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 3d

Ta metoda różni się od metody 1:1 tym, że do każdej naturalnej rzęsy są doklejane aż 3 rzęsy (zamiast jednej), jednak aby stylizacja była lekka i zbytnio nie obciążyła naturalnych rzęs, grubość rzęs syntetycznych jest duża mniejsza. Przykładowo przy metodzie 1:1 pracujemy na rzęsach o grubości 0,15-0,20, a przy metodzie 3D zamiast jednej rzęsy 0,20 doklejamy 3 rzęsy o grubości 0,05 każda.