Przedłużanie rzęs Blink Express

Wykonujemy przedłużanie rzęs metodą "ekspresową", tzw. Blink Express. Koszt usługi to 80 zł. Czas zabiegu: ok. 60 minut.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ BLINK EXPRESS

Na czym polega przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą Blink?

Zabieg ten daje wachlarz gęstych i długich rzęs bez czasochłonnego oddzielania i doklejania każdej rzęsy. Do zabiegu wykonuje się takie same rzęsy, jakie przy usłudze 1:1, ale klej i metoda aplikacji jest inna. Rzęsy posiadają różne długości i skręty.

 

Czym różnią się rzęsy Blink od rzęs 1:1?

Metody te różni technika aplikacji, czas zabiegu i użyty klej. Podczas usługi można siedzieć i nie trzeba zamykać oczu, co jest dla niektórych Pań bardzo atrakcyjne. Klej bez oparów (dla oczu wrażliwych) pozwala na pozostawienie półprzymkniętych powiek, a pozycja siedząca sprawdza się podczas wykonywania zabiegu u osób, które np. nie lubią leżeć nieruchomo przez 2 godziny.

Inne różnice są takie, że tych rzęs się NIE rozczesuje i NIE uzupełnia. Po okresie 2-3 tygodni rzęsy można usunąć i od razu zaaplikować kolejne. Z założenia aplikacja jest na 2 tygodnie.

 

Jak zdjąć rzęsy?

Aby bezpiecznie usunąć stylizację należy zaaplikować specjalny remover. Po kilku minutach wiązania kleju zaczynają się rozpuszczać i następuje oddzielenie rzęsy naturalnej od rzęsy sztucznej. Zabieg trwa ok. 15 minut. Jeżeli zdecydujesz się od razu na ponowną aplikację, zdjęcie jest gratis, czyli płacisz 80 zł.

 

Czy przedłużanie rzęs niszczy je?

Zacznę od tego, co niszczy rzęsy:

-zbyt długie noszenie stylizacji, czyli np. zamiast umówić się po 3 tygodniach na usunięcie sztucznych rzęs, czekasz 4-5 tygodni. Podczas tych 2 tygodni Twoje naturalne rzęsy są nadmiernie obciążone i zaczynają wypadać.

-szarpanie i tarcie wacikami - jeżeli malujesz oczy, to powieki należy zmywać gazikiem lub patyczkiem nasączonym w płynie micelarnym/beztłuszczowym płynie do demakijażu oczu, a same rzęsy najlepiej zmywać czystą wodą. Waciki i wata mogą "ciągnąć" rzęsy, dlatego najlepszy będzie gazik. Niektóre klientki zmywają brzeg powieki patyczkiem do uszu.

Podczas zdejmowania stylizacji z reguły wypada kilka rzęs naturalnych (1-3 szt). Jest to naturalne i nie trzeba się tym martwić. Staram się zaproponować optymalną długość i gęstość rzęs, aby współgrała z rzęsami naturalnymi i nie obciążyła ich nadmiernie.

 

 

Fotografia 1: przed i po

Fotografia 2: w trakcie zabiegu