Szkolenia

 

OFERTA SZKOLENIOWA

 

Jako certyfikowany Trener Silcare posiadam uprawnienia pozwalające na prowadzenie szkoleń ze stylizacji i zdobienia paznokci. Silcare to nasza polska marka, której produkty sprzedawane są w różnych krajach. Marka oferuje szeroki wybór produktów, które są przystępne cenowo, także kosmetyki do ciała i włosów.

 

Oferuję następujące szkolenia (cena zawiera pakiet produktów i certyfikat):

Manicure - Basic + zdobienia -> czas trwania: 8 godzin; koszt: 500 zł (w tym produkty do domu). Kursant ma do dyspozycji 3 modelki.

Manicure Hybryd The Garden Of Colour (manicure hybrydowy) -> czas trwania: 6 godzin; koszt: 450 zł (w tym produkty do domu). Kursant ma do dyspozycji 3-4 modelki

Sequent UV Gel System  (przedłużanie żelem)-> czas trwania: 2 dni x 6 godzin - 800 zł. Szkolenie w trybie jedno-dwuosobowym. Kursant ma do dyspozycji 4-5 modelek.

Mix zdobień I stopnia (dla początkujących) -> czas trwania: 5 godzin; koszt 350 zł przy szkoleniu indywidualnym; 300 zł w grupach od 2 do 5 osób; w cenie jest certyfikat. Szkolenie odbywa się na moich produktach. Kursant zabiera ze sobą pędzelki, ewentualnie lampę UV (można kupić na miejscu). Pracujemy na wzornikach.


Każdy uczestnik otrzymuje Pakiet Certyfikacyjny. W skład takiego pakietu wchodzi: 

  • imienny certyfikat w j. polskim i angielskim, wydany na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Pracy i Polityki Socjalnej (Dz.U. 1993 poz. 472),
  • zestaw startowy złożony z produktów Silcare dopasowanych pod daną tematykę szkolenia (opis poniżej),
  • karta rabatowa na 7% zniżki na produkty Silcare (stały rabat),
  • materiały dydaktyczne oraz gadżety reklamowe.

 

Najbliższe terminy szkoleń:

Manicure hybrydowy: 18.06.2017

Żel podstawowy: 25-26.06.2017 

Manicure Basic + zdobienia: 25.06.2017

 

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zgłosić chęć uczestnictwa, wpłacić zadatek w wysokości 200 zł (w przypadku jednej metody) i podać swoje dane, które będą potrzebne do zamówienia Pakietu Certyfikacyjnego. W tym celu proszę wysłać maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z danymi i numerem telefonu.

UWAGA! Zgłoszenia są przyjmowane do 2 tygodni przed danym szkoleniem.

 

Numer konta do wpłat:

 

Emilia Świątek-Serwach Wizaż i Fotografia

ul. Szarych Szeregów 23 B

88 -100 Inowrocław

Bank Zachodni WBK

97 1090 1069 0000 0001 3314 4543

tytułem: rodzaj szkolenia, imię i nazwisko, np. "żel - Anna Kowalska"

 

 

PROGRAM SZKOLEŃ:

 

Manicure Basic:

1. Organizacja i higiena pracy.

2. Budowa paznokcia. Choroby, przeciwwskazania do zabiegu, dieta dla zdrowych paznokci.

3. Technika wykonania zabiegu manicure i jego różne rodzaje.

4. Omówienie narzędzi i kosmetyków potrzebnych do wykonania zabiegu manicure.

5. Masaż dłoni i zabiegi odżywcze.

6. Zdobienie paznokci.

Zestaw produktów w cenie szkolenia: płyn do dezynfekcji, patyczki, cążki, płyn do skórek, pilnik 4 szt, blok, polerka, odżywka, lakier kolorowy 3szt, top coat, oliwka, przyspieszacz wysychania lakieru, krem do rąk. Skład zestawu ulega zmianie i nie jest zależny od nas.

 

Przedłużanie i stylizacja żelem:

1. Organizacja i higiena pracy.

2. Budowa paznokcia naturalnego. Choroby paznokci.

3. Produkty, narzędzia i kosmetyki niezbędne do zabiegu.

4. Technika przedłużania paznokci z użyciem żelu i tipsa.

5. French na tipsie.

6. Technika przedłużania na formie (szablonie).

7. Wykorzystanie ozdób i żelu kolorowego w stylizacji.

8. Uzupełnienie i odnowa paznokci żelowych.

Zestaw produktów w cenie szkolenia: płyn do dezynfekcji skóry 200 ml, płyn do dezynfekcji narzędzi 200 ml, patyczki do skórek, cążki, cleaner 90ml, szczoteczka do pyłu, pilniki (5szt), blok, formy do paznokci 80 szt, klej z pędzelkiem, waciki bezpyłowe, primer 9ml, oliwka, mix ozdób( brokat 3g, kryształy 50szt x 2, folia), żele: clear 30g, biały 5g, cover 5g, żel kolorowy 9 szt po 5g, nabłyszczacz, pędzel do żelu nr 4. Skłąd zestawu ulega zmianie i nie jest zależny od nas.

 

 

Pakiet produktów do szkolenia z manicure hybrydowego: płyn do dezynfekcji skóry 200 ml, płyn do dezynfekcji narzędzi 200 ml, cążki, 4 pilniki, patyczki do skórek, blok, szczotka do pyłu, waciki bezpyłowe, cleaner, baza i top, oliwka do skórek, pyłek Shimmer Nymph, hybryda Garden Of Colour 2 szt po 15 ml.

 

W przypadku chęci dokupienia większej ilości lakierów hybrydowych lub żeli, proszę o informację w momencie wpłacania zadatku.

 

 

 

Poniżej kilka prac kursantek