Zabiegi na twarz

Oferuję zabiegi dla każdego typu cery: oczyszczające, przeciwzmarszczkowe, napinające skórę, a także odżywcze. Wybór zabiegu jest dostosowany do Państwa cery, oczekiwań i możliwości finansowych. Inny zestaw zaproponuję Pannie Młodej, a inny jej mamie, bądź narzeczonemu. Podczas pierwszej wizyty oglądam skórę, przeprowadzam wywiad i dobieram najlepszą opcję. Podczas 9-letniej pracy w zawodzie kosmetyczki nauczyłam się rozpoznawać problem i dążyć do jego zminimalizowania. Nie wymyślam efektów, które nie nastąpią. Pomagam także wyeliminować błędy pielęgnacyjne i dobieram kosmetyki do stosowania w domu. Za dodatkową opłatą mogę także przeprowadzić osobistą lekcję makijażu.

Pracuję na kosmetykach profesjonalnych (gabinetowych) firmy Clarena, Mesoboost oraz Apis. Posiadam także możliwość zamówienia i odsprzedania kosmetyków detalicznych tych marek.

 

"Jak często chodzić do kosmetyczki?"

Takie pytanie pojawia się często podczas pierwszego zabiegu. Chociaż większość zabiegów wykonuje się w serii (od 3-5 do 7-10 zabiegów co 1-2 tygodnie), to oferuję także jednorazowe zabiegi, wśród których znajduje się m.in. peeling kawitacyjny połączony z maską lub sonoforezą. Poniżej znajduje się krótki opis każdego zabiegu dotyczącego pielęgnacji twarzy.

 

PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny to metoda bezbolesnego oczyszczania porów skóry, którą można zastosować także w przypadku cery wrażliwej i naczyniowej. Ryzyko podrażnienia jest tutaj naprawdę minimalne, ponieważ do wykonania samego peelingu kawitacyjnego jest potrzebne jedynie urządzenie i woda/sól fizjologiczna. Peeling ten można połączyć z sonoforezą (wtłaczaniem subtancji aktywnych) i/lub maską.

Jak to działa? Kawitacja wykorzystuje działanie ultradźwięków. Zwilżona skóra poddawana jest działaniu wibracji ultradźwiękowej, co skutkuje m.in. wytwarzaniem aktywacją enzymów, poprawą krążenia w skórze, a co za tym idzie - usunięciem zrogowaciałych komórek naskórka.
 
 

OCZYSZCZANIE MANUALNE

Oczyszczanie manualne jest potocznie zwane przez klientów "wyciskaniem". Zabieg polega na przygotowaniu skóry, czyli wykonaniu peelingu, rozpulchnieniu, a następnie przystępuję do oczyszczania porów. Najbardziej uciążliwe dla klientów są zaskórniki, czyli czarne punkty w okolicy nosa i brody, a czasem i czoła. Po oczyszczeniu skóry zaproponuję pielęgnację domową lub gabinetową. Jeżeli dokucza Ci trądzik, możliwe, że potrzebna będzie również seria innych zabiegów, a także zmiana diety i pielęgnacji domowej.

 

MEZOTERAPIA FRAKCYJNA z Mesoboost lHA

Mesoboost® lHA to specjalistyczny produkt bazujący na 20% usieciowanym kwasie hialuronowym. Idealny dla Klientów, którzy preferują zabiegi ekskluzywne, ale wymagające mniejszej częstotliwości. Zainspirowany efektami prestiżowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, daje długotrwały rezultat nawilżonej, gładkiej i jędrnej skóry. Jego tajemnica tkwi w wysokiej odporności na działanie hialuronidazy, dzięki czemu poziom nawilżenia skóry zaledwie po 1h podwyższony zostaje o 110%, natomiast wzrost elastyczności 4-krotnie przewyższa efekty uzyskane po zabiegach z nieusieciowaną wersją HA.

 

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Zabieg ten polega na wprowadzaniu substancji aktywnych przy pomocy rollera. Do zabiegu używane są koktajle (dobierane do cery i zamierzonego efektu) oraz roller o odpowiedniej długości igiełek (od 0,5 mm do 1,0 mm). Przed pierwszym zabiegiem wykonuję peeling, aby składniki mogły lepiej spenetrować skórę, a po każdej mezoterapii aplikuję maskę algową lub kremową, dedykowaną skórze po intesywnych zabiegach.

Dla kogo jest zabieg? Jaki efekt daje?

Samo nakłuwanie pobudza skórę do pracy i stymuluje powstawanie nowych włókien kolagenowych, ale na to trzeba poczekać ok 5 tygodni. Dużą rolę pełni zastosowana ampułka, którą dopasowuję do cery, wieku i oczekiwań klienta. Posiadam koktajle dla cer dojrzałych, które potrzebują silnego działania przeciwzmarszczkowego i liftingu, ale też dla cer młodszych. W ofercie znajdują się ampułki, które pobudzają skórę do regeneracji, poprawiają jej koloryt, wygładzają, redukują blizny, silnie nawilżają i redukują zmarszczki mimiczne.

 

 

EFEKTY ZABIEGU:

 • redukcja zmarszczek mimicznych i statycznych
 • poprawa konturów twarzy
 • poprawa jędrności i elastyczności skóry
 • poprawa kolorytu cery
 • stymulacja naskórka
 • wzmocnienie funkcji obronnych
 • polepszenie procesów samonaprawczych skóry
 • regeneracja skóry własnym podziałem komórkowym
 • stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
 • poprawa owalu twarzy

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:  

 • ciąża
 • okres karmienia piersią
 • alergia
 • cukrzyca
 • miejscowe stany zapalne (infekcje wirusowe i bakteryjne)
 • choroby krwi (anemia, małopłytkowość)
 • choroby ogólnoustrojowe (metaboliczne, nowotwory)
 • występowanie opryszczki w stanie aktywnym
 • trądzik różowaty

 

Przeciwwskazaniem do tego zabiegu NIE są rozszerzone naczynka. Zabieg jest wykonany rollerem z igiełkami ze stali tytanowej, które nie powodują "rozszarpywania" ani wypływu krwi. Zabieg NIE jest bolesny, a jedynie odczuwalny.

Od razu po zabiegu twarz wygląda lepiej, bardziej promiennie, ale widoczne jest też zaróżowienie. Na następny dzień na skórze nie ma śladu zabiegu (można też już wtedy wykonać makijaż).

 

Higiena zabiegu:

Zabieg jest wykonywany przy pomocy sterylnie zapakowanego rollera, który po pierwszym zabiegu zostaje opisany imieniem i nazwiskiem klientki. Po każdym zabiegu roller jest dezynfekowany i chowany do opakowania, które jest podpisane i zamknięte. W takim stanie czeka na następny zabieg. Nie ma możliwości, aby ktoś inny korzystał z Twojego rollera. Ponieważ długość igieł powyżej 0,5 mm nie jest wskazana do samodzielnej, domowej pielęgnacji, nie oddaję rollera klientce.

Żywotność igieł tytanowych to ok. 10 zabiegów.

 

ZABIEG PODSTAWOWY (peeling, masaż na serum, maska)                     70 ZŁ

PEELING KAWITACYJNY                                                                     50 ZŁ

SONOFOREZA                                                                                      60 ZŁ

OCZYSZCZANIE MANUALNE                                                              100 ZŁ

EKSFOLIACJA KWASAMI AHA                                                           80 ZŁ

EKSFOLIACJA KWAS MIGDAŁOWY + WIT. C                                       100 ZŁ

ZABIEG EGF ZE ZŁOTEM I PEPTYDAMI                                               90 ZŁ

ZABIEG BANKIETOWY LIFTUJĄCY                                                      100 ZŁ

MASKA ALGOWA (różne rodzaje)                                                          30 ZŁ

PEELING LUB MASECZKA SKONCENTROWANA                                   20 ZŁ

PROBIOTYCZNY MASAŻ TWARZY                                                          35 ZŁ

KWAS HIALURONOWY 1ML                                                      400 ZŁ – 600 ZŁ

Lifting NIĆMI PDO                                                                       50 ZŁ/1 NIĆ

 

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA:

TWARZ + SZYJA                                                                                           120 ZŁ

TWARZ + SZYJA + DEKOLT                                                                 150 ZŁ

 

MEZOTERAPIA FRAKCYJNA MESOBOOST:

TWARZ + SZYJA                                                                                    140 ZŁ

TWARZ + SZYJA +DEKOLT                                                                        180 ZŁ

 

 

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA:

TWARZ                                                                                                 80 ZŁ

TWARZ + SZYJA                                                                                 100 ZŁ

TWARZ + SZYJA + DEKOLT                                                                 130 ZŁ

DŁONIE                                                                                                30 ZŁ